Назад
Початкова школаЛіцей

Дайджест #2. Другий семестр 2021/22 н.р. у нашій школі

20 липня 2022
Дайджест #2. Другий семестр 2021/22 н.р. у нашій школі

Другий семестр 2021/22 н.р. був складним, адже у наші домівки прийшла війна і ми всі були змушені переформатовувати своє життя та усі його складові відповідно до нових умов, при цьому переживаючи шалені стреси. Але коли ми почали підбивати підсукми, то зрозуміли, що ми прожили семестр достойно, активно, гнучко, зберігши головне - якість освіти та ментальне здоров'я наших дітей та дорослих.

До Вашої уваги друкована версія нашого вже традиційного семестрового відео-дайджесту, у якому є розгорнута відповідь на питання - що ми робили у ІІ-му семестрі?

Intro

Для початку хочемо пригадати, звідки взявся наш інноваційний освітній простір. Багато з вас знають, що ми працюємо з 2018 року і раніше носили назву ThinkGlobal, будучи частиною однойменної мережі. Але ми росли, розвивались, ставали все більш самостійним та самодостатніми, і минулого року зрозуміли, що хочемо рухатись у своєму темпі. Ми більше не ThinkGlobal - хоча навіть наші батьки досі ще не звикли до нової назви. Ми перетворились у два окремі бренди - GlobalKids - це садок та початкова школа, та PIPL Lyceum - перший інноваційний приватний ліцей ПІПЛ

Ці назви мають глибокий сенс, адже від самого початку ми навчаємо діток глобальному мисленню, що у світі - немає нічого неможливого для того, хто має ціль. А в середній і старшій школі - виховуємо людей нового інтелектуального покоління, які точно змінять цей світ. І головне, що у назві PIPL Lyceum відображається наша концепція - бути про людей і для людей!  

Дайджест #2. Другий семестр 2021/22 н.р. у нашій школі. PIPL Lyceum

Навчальний процес

Почався наш семестр у стінах трьох шкіл - а закінчується дистанційно. Такі реалії, і якщо на ковідному карантині ми могли виводити здорових дітей та працівників на очне навчання, то під час війни це стало неможливим з огляду на кілька факторів:

 • перш за все - безпеку - часті повітряні тривоги у Львові
 • а також на те, що значна частина наших студентів - роз’їхались по цілому світу. 

Ми досліджували географію нашої освітньої мережі під час війни, і можемо цілком справедливо сказати, що стали міжнародною мережею, адже наші уроки лунали у Польщі, Німеччині, Австрії, Чехії, на Кіпрі, в Італії, навіть в Австралії, Канаді та в інших країнах.

Під час війни нам дуже допомагає той факт, що у нас чудово та сурпульозно відлагоджено дистанційне навчання. Причина нашого успіху у кількох важливих моментах:

 1. дотримання розкладу, ніяких скорочень чи скасувань
 2. кожен урок - оцінюється
 3. майже досконалий мобільний застосунок GlobalKids - наша “Школа у смартфоні”, у якому є усі навчальні матеріали, необхідні для роботи на дистанційці, а також можливість ефективної комунікації
 4. і, звичайно, невелика кількість дітей у класах - до 16 осіб.

Враховуючи наш досвід, ми вирішили відкрити дистанційні класи. Але про це - трішки згодом.

Початок війни був дуже турбулентним, ми дали тиждень на відпочинок, проводили з дітьми щодня лише 2-3 зустрічі у формі дискусій та рефлексій. За тиждень, коли вже всі, хто поїхали - доїхали, ми продовжили навчання. 

Яким буде навчання з 1 вересня?

Ми пропонуємо батькам 4 формати навчання:

 • офлайн школа
 • дистанційні класи
 • co-learning (школа без класів)
 • екстернат

Усі ці форити форми здатні покрити усі ваші освітні потреби, незалежно від обставин!

Навчальний процес у нашій школі у 2 семестрі, незважаючи на усі важкі перепони, відпрацював на користь якості освіти. І ми щасливі, що нам вдалось максимально вберегти нашу навчальну програму, підтримувати моральний стан наших дітей - займати їх корисною роботою, щоб вони працювали над собою дивлячись у наше світле переможне майбутнє! Тепер ми чекаємо вересня, щоб реалізувати усі наші освітні задуми.

Соціальні ініціативи

Але не тільки наших дітей ми навчали. Уявіть - війна, стрес, а ми 3 березня виходимо в ефір з нашим Освітнім фронтом. Освітній фронт - це наша волонтерська ініціатива, безкоштовні уроки для учнів від 0 і до 11 класу. 

Молодших діток на уроках бувало більше 100 - хоча викладачам було не легко, але інтерес та вдячність діток - компенсували усе. Особливо, коли дітки казали вчителям “ми так раді вас знову бачити!” або питали “у вас всі вчителі такі класні?” - коли чуєш такі дитячі щирі вдігуки, то більшої похвали не потрібно. Це - надихає.

Менші дітки мали багато цікавих предметів із програми початкової школи:

 • я досліджую світ
 • математика для кмітливих
 • англійська мова
 • а також йога, фінасова грамотність, етика та багато інших 

Для студентів нашої початкової школи GlobalKids ми ввели під час війни новий предмет - "Супергерої безпеки”, який також додали до нашого Освітнього фронту - щоб діти лагідно знайомились із тематикою війни та миру, та отримували фахові відповіді на багато своїх дитячих запитань.

Щодо Освітнього Фронту PIPL, то до занять для старших студентів часто навіть приєднувались і дорослі, адже теми, які піднімались, були цікаві для кожного:

 • в рамках вивчення біології говорили про біологічну зброю, про першу медичну допомогу, про опіки
 • вивчали хімічні рекації війни, і розказували про Бандерівське смузі та атомні бомби
 • говорили про будову мозку та психічні реакції під час стресу
 • вивчали маніпуцяції у інфопросторі, 
 • говорили про політичні партії та олігархів
 • дізнавались, чому в Україні війна? 
 • вивчали довгу історію України та розвінчували фейки
 • також були уроки з реклами та креативності

В рамках Освітнього фронту ми також провели чудовий проєкт - 2-тижневий курс української мови “Українська для українців” - безкоштовні уроки україснької мови для усіх бажаючих, щоб привідкрити завісу історії рідної мови та підкреслити її красу.

Також, реагуючи на запити, як додаткові навчальні програми вже під час війни ми запустили:

 • уроки польської мови (окремо групи для дітей, окремо для дорослих)
 • підготовку до школи Ready For School у трьох форматах
 • дали можливість доєднатись учням з інших шкіл на потижневий формат - спрощені умови вступу, тільки щоб діти не пропускали школу 
 • на літо запланували денні табори у Львові та виїзні табори у Карпатах

Усі деталі - з’являються у нас на сайтах у розділі Блог та Події. Також у соцмережах. Не пропустіть!

Варто сказати, що з другуго дня війни ми переформатували нашу опорну кухню “Добре їсти” на приготування гарячих обідів для переміщених осіб та лав територіальної оборони. До збірки продуктів долучлись наші батьки та працівники - за що їм велика подяка. Наша кухня досі працює на потреби армії, ТРО та внутрішньо переміщених осіб. Це також наш вклад у наближення перемоги!

Наш ще один цікавий проект - це колаборація з львівською фотостудією WonderSpace, яка на час війни стала прихистком для тисяч людей, що прибували до Львова.

Дайджест #2. Другий семестр 2021/22 н.р. у нашій школі. PIPL Lyceum

Якщо Ви придбаєте наш стильний шкільний мерч - ви матимете щось корисне для себе, а також дуже допоможете прихистку та людям, котрі долають важкий етап життя, втративши дім. 

Наші викладачі

Сильна команда - це наш важливий ресурс. Те, як переживають цю війну наші викладачі - гідне заховлення та подиву. Не зважаючи на стреси та хвилювання, які виводять з колії середньостатистичного українця, наші викладачі  бадьоро та із завзяттям готувались до уроків та проводили навчання - це була колосальна взаємна підтримка - спілкування з нашими малими геніями надає силу, а діти наші настільки завантажені навчанням, що практично не мали часу на погані думки чи депресії. 

Закінчення семестру було для наших викладачів гарячою порою - все перевірити, підбити підсумки, відзначити останній дзвоник разом з дітьми та батьками - тепер трошки відпочинку і знову наше традиційне літнє навчання, щоб новий навчальний рік розпочати з ще більшим ентузіазмом!

Дайджест #2. Другий семестр 2021/22 н.р. у нашій школі. PIPL Lyceum

Події для батьків

Організація подій для батьків - це частина нашої ціннісної моделі, адже одна з цінностей - це синергія, тому ми залучаємо батьків до життя школи, щоб отримувати ще кращі результати. До війни ми встигли провести лекцію на Дагестанській про “Психічне здоров’я дітей”, говорили про булінг, селфхарм та дипресію - як виявити ці явища та допомогти дітям. Отримали багато позитивних відгуків, тож продовжили цб серію вже під час війни - лекцією на тему “Лінива дитина - або вся правда про пріоритети, дофамін та систему винагороди”. Запис цієї лекції зберегли на нашому ютубі PIPL Lyceum - тож запрошуємо переглянути, якщо у вас вдома росте підліток - то ви повинні це знати.

З 25 лютого у нас повинен був стартувати клуб настільних ігор для батьків - ми планували грати в покер, в мафію, CashFlow, Декодер, Містеріум та інші - але війна відтермунівала цей проєкт, та ми його обов’язково реалізуємо.

Матеріально-технічна база

Пригадуєте, на початку я говорила про плани переїзду на додаткову локацію 1 квітня? Звісно, що цей план у нас провалився. Також ми втратили доступ до нашої великої чудової будівлі бо вулиці Дагестанькій, адже вона надто близько до аеропорту і працювати там заборонено та небезпечно.

Але це підштовхнуло наш до пошуку альтернативи, і ми її знайшли - локація також у зеленій зоні, чудова будівля з фантастичною історією - колись там досліджували космос, а тепер наші діти будуть здобувати знання, щоб змінювати цілий світ та, можливо, у космос - літати! Зараз ми ведемо дуже активні будівельні роботи, щоб вже у серпні показати перші результати на презентаціях нашим існуючим батькам та усім, хто бажає стати частиною нашого інноваційного освітнього постору. Можливо, до 1 вересня ми не встигнемо усе, адже цей проєкт без перебільшення грандіозний. Але усі, хто будуть з нами - точно навчатимуться у найкращому приватному інноваційному ліцеї на Заході Україну, можливо і не тільки! Тож набираємось терпіння - і щоденною працею наближаємо відкриття!

Дайджест #2. Другий семестр 2021/22 н.р. у нашій школі. PIPL Lyceum

Найперша наша локація по вул. Зеленій, 115а, яка працює вже 4 роки, цього літа буде відреставрована та відремонтована - оновимо класи, технічне забепечення, перестелимо футбольне поле - щоб усім було комфортно та затишно!

А на Малоголосківській, 30а - продовжує працювати наша нова початкова школа та садочок GlobalKids - просторі світлі класи, скандинавський майданчик та парк поруч - чекають юних дослідників!

У кожній нашій школі є укриття, а на Науковій - навіть справжнє бомбосховище під землею, із системами вентиляції та циркуляцією води, аварійними виходами та фільтрацією повітря. Тож ми готові надавати освітні послуги безпечно за будь-яких умов.

Отож, що ми Вам пропонуємо на даний момент?

 • навчання у садочку та початковій школі GlobalKids (від 1,5 року до 4 класу) по вул. Малоголосківській, 30а 
 • навчання у початковій школі GlobalKids (0-4 клас) та інноваційному ліцеї PIPL Lyceum (5-8 класи) по вул. Зеленій, 115а
 • навчання у садочку та початковій школі GlobalKids (від 1,5 року до 4 класу) та інноваційному ліцеї PIPL Lyceum (5-11 класи) по вул. Науковій, 5а

Цікаво - ми вже найбільша школа у Львові чи ще ні?

Подорожі за кордон

Цього семестру подорожі за кордон стали необхідністю для більш ніж 3 млн українців, і як я говорила раніше - наші родини також роз’їхались по світу. Але це - не наша заслуга. Зате ми можемо похвалитись тим, щоб організували для наших студентів та батьків 3 цікаві навчально-відпочинкові подорожі:

 1. Фінляндія - як і в першому семестрі, але цього разу вже 2 автобуси наших дітей поїхали у Фінляндію, щоб вивчати англійську мову з нейтів-спікерами та подивитись цікаві місця.
  Дайджест #2. Другий семестр 2021/22 н.р. у нашій школі. PIPL Lyceum
 2. Канада - це чудовий проєкт, який став можливим завдяки тісній співпраці з мережею канадських шкіл. Наші діти поїхали на 3 місяці до Альберти навчатись у Канадських школах. Це фантастичний досвід, який розширяє горизонти та змінює світогляд.
  Дайджест #2. Другий семестр 2021/22 н.р. у нашій школі. PIPL Lyceum
 3. Італія - більш відпочинковий літній табір, у який вже зібрались групи, наші діти з мамами матимуть можливість гарно провести час на морському узбережжі.
  Дайджест #2. Другий семестр 2021/22 н.р. у нашій школі. PIPL Lyceum

Такі подорожі з друзями - це цінність для наших дітей. Вони самі про це говорять, коли ми їх питаємо “Як це - бути одним із нас?”. Подорожі зі школою за кордон для навчання - це безцінна можливість для підлітків!

Вступне тестування до  PIPL Lyceum

Коли місія усього твого життя - це якісні зміни шкільної освіти в Україні, наближення її до американської та британської систем, створення унікальних умов для навчання та розвитку наших українських дітей - тоді ти розумієш, що маєш збирати навколо цієї місії тільки кращих з кращих. Ми боремось за якість шкільної освіти, і саме тому, хоч ми і приватна мережа і залежимо виключно від кількості дітей у класах - проводимо вступні тестування та зараховуємо лише тих дітей, які набирають прохідний бал. Плануємо 3 хвилі тестування - останній тиждень травня, червня та липня. Приєднуйтесь до нашого інноваційного освітнього простору - середовища розумних, амбітних та ініціативних,

⚡️де в пріоритеті особистість, а не остання модель айфону

⚡️де діти разом готуються до істипів Cambridge, грають футбол на шкільному полі, навчаються лідерству та ораторству, разом подорожують по світу etc.

⚡️де модно вчитись

Вакантних місць у класах не багато, тож реєструйтесь на тестування ТУТ.

P.S.

Цей семестр складний, воєнний, турбулентний - для цілої країни, для світу, і для кожного з нас. Але ми впевнено крокуємо вперед. Ми настільки віримо в ЗСУ та в нашу Перемогу, що робимо активно ремонти та маємо тверді наміри вийти офлайн 1 вересня. 

Ми знаємо, що криза - це можливості, і ми їх використовуємо сповна, щоб втілювати в життя свою візію - СТВОРЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ, ЯКИЙ ПОКЛИКАНИЙ ЗМІНИТИ ПІДХОДИ ДО НАВЧАННЯ.

Ми не перестаємо дякувати родинам, які нам довіряють найцінніше - своїх дітей. У нас ще є багато над чим працювати, ми прислухаємось до Вас, вдосконалюємось, рухаємось вперед, змінюємось на краще, незважаючи на всі перешкоди. Тому що маємо вищу ціль.

Дякуємо кожному хто з нами, у нашому потужному інноваційному середовищі. 

Ми віримо в перемогу і щодня робимо для цього те, що вміємо найкраще - навчаємо дітей, адже діти - повинні вчитись!


З любов'ю до своєї справи,
Надія Дубченко
очільниця інноваційної освітньої мережі PIPL Lyceum та GlobalKids

PIPL Lyceum
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ ЛІЦЕЙ
10 травня 2023
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ ЛІЦЕЙ
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ ЛІЦЕЙ
День Відкритих Дверей 29 травня о 18:00
Події
04 травня 2023
День Відкритих Дверей 29 травня о 18:00
День Відкритих Дверей 29 травня о 18:00
День Відкритих Дверей 21 квітня о 18:00
11 квітня 2023
День Відкритих Дверей 21 квітня о 18:00
День Відкритих Дверей 21 квітня о 18:00
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ ЛІЦЕЙ
10 травня 2023
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ ЛІЦЕЙ
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ ЛІЦЕЙ
День Відкритих Дверей 29 травня о 18:00
Події
04 травня 2023
День Відкритих Дверей 29 травня о 18:00
День Відкритих Дверей 29 травня о 18:00
День Відкритих Дверей 21 квітня о 18:00
11 квітня 2023
День Відкритих Дверей 21 квітня о 18:00
День Відкритих Дверей 21 квітня о 18:00
Цікаво?
Залишіть заявку
Вибір нашої школи - це вибір на користь успішного майбутнього Ваших дітей! Залишайте заявку - і ми розкажемо Вам всі деталі!
Обери тему, яка тебе цікавить
Введи свої дані
Гортай вгору
Запрошуємо на екскурсію Запрошуємо на екскурсію