PIPL Lyceum
приносимо в освіту!

Бути частиною натхненного освітнього середовища. Розуміти, що знання - це сила, яка завжди з тобою. Мати можливість бути собою та ставати кращою версією себе. Навчатись із задоволенням в оточенні амбітних, розумних та ініціативних.
Чому нас обирають

Освітня програма ліцею побудована на концепції ліберальних мистецтв, що бере свій початок ще в Середньовіччі. Тоді освіта будувалась на трьох китах - граматика, риторика, діалектика. Сьогодні ми будуємо інноваційну освітню програму, спираючись на запити поколінь, з якими ми працюємо.
Хто нас обирає

Дитиноцентрична освітня програма ліцею охоплює гуманітарні, соціальні, природничі та формальні науки, дає кожному студенту вибір, створюючи перш за все безпечний простір для спроби - першого кроку до успіху.
Три кити інноваційності освітньої програми
Авторські курси - це те, чому не навчать у звичайній школі. Авторські курси є частиною основного розкладу.
- Social Sciences
- Data Science (англійською мовою)
- Leader in Me (від Franklin Covey Institute)
- Debates
- Basics of Entrepreneurship
- Native Speaker
- Culturology
- Technologies of Startups` Development

Факультативи посилюють знання та навички, дозволяють практично застосувати та розширити знання з різних предметів та галузей. Студенти самостійно обирають факультативи, які вони обов’язково відвідують у другій половині дня.
- Інженерія
- Журналістика
- Шкільний подкаст “PIPLслухає”
- FizTech
- Cambridge Club
- Deutsch Club
- Театр Improv

Проєктна робота покликана посилити особистісні компетенції, необхідні для роботи в команді; для визначення власних життєвих інтересів, тайм-менеджменту та вміння доводити розпочаті справи до логічного завершення.
- Озвучка аніме
- Створення міні-екосистеми
- Реставрація стародруків
- Дослідження культури європейського Середньовіччя
- Збірка фанфіків та інших творів
- Математичні головоломки

Наша команда

Долайчук

Джус

Михальчук

Орел

Мигович

Удовиченко

Андреєва

Губарєва

Гриньків

Сенишин

Вермій

Герчанівська

Турканик

Рижак

Загайська

Я хочу бути дотичною до виховання дітей, які вже зараз змінюють світ

Найбільше мотивує, коли учні кажуть, що завдяки нашим урокам полюбили англійську мову, вже не бояться розмовляти і їм це подобається

Ми вчимо дітей, мислити, застосовувати стандартні знання в нестандартних ситуаціях. Робота з дітьми - це найцікавіше, що може бути в житті

Люблю свою роботу за можливість належати до чогось більшого, світлішого і потужнішого, ніж ти сам»

Робота вчителя музики дуже захоплююча – щодня доводиться вирішувати безліч творчих питань, готувати музичні номери для ранків і навіть вести гурток співів. Попри все, потрібний індивідуальні підхід до кожного

Англійська мова - це квиток у світ глобальних можливостей. Відчуваю свій вплив на майбутнє наших дітей - і це моя найбільша мотивація!

Школа і робота в школі- це абсолютна любов❤️ Діти- це найголовніше, що є в нашому житті. Їм потрібно давати крила

Приємно бачити, як твої учні ростуть і розуміти, що ти лише даєш їм поштовх, а все інше вони роблять самі, адже навчання – це не настанови вчителя учням, а спільний пошук запитань та відповідей

Вчителювання - це про любов. Я з дитинства мріяла бути вчителем і наполегливо йшла до цього. На уроках використовую інтерактивні технології, щоб мотивувати учнів та робити навчальний процес цікавішим

Впевнена, що роблю найважливішу справу на Землі. Я рада іти назустріч, попереду, поруч і навіть слідом за своїми учнями.

Люблю працювати з дітьми, люблю бачити вогники в їх очах, зацікавленість до предмету, і звісно результативність у навчанні! Не потрібно боятись товаришувати з дітьми, а бути з ними на одній хвилі

Орієнтуюсь на математику практичного характеру, бо хотілося б нам того, чи ні, - бачимо її повсюду - від походу в магазин до складних архітектурних форм

Освіта - це сфера, яка може привести до реальних змін у країні і глобально у світі. А педагогіка - це те, що мені приносить радість

Люблю свою роботу за можливість творити і створювати, спілкуватись і навчатись, вигадувати і бавитись разом з дітьми. За можливість пізнавати світ, адже з дітьми значно веселіше та цікавіше це робити

Люблю працювати з дітьми активно, весело, а головне з користю проводити уроки. Реалізовувати цікаві креативні події, залучати діток до активностей та спортивних розваг
Тарифний план
вул. Зелена, 115**
вул. Наукова, 5**

Відгуки батьків
Портрет нашого випускника
Поширені запитання
Яким буде навчання у 2022/23 н.р.: чи можна навчатись онлайн, екстерном або на сімейній формі навчання?
З 1 вересня 2022 року, зважаючи на війну та всі її наслідки, ми пропонуємо українським родинам 4 формати навчання. Це дозволяє охопити не тільки мешканців м. Львів, але також інші родини. Зокрема тих, що проживають в інших містах, проте цікавляться якісною освітою, а також тих, хто вимушено опинились за кордоном, проте хочуть продовжувати навчання в нашій школі, отримати табель/атестат, а головне - дотримуватись ритму української освіти, щоб дитині було легше продовжити навчання у школі після повернення.
Усі деталі про наші 4 формати навчання Ви можете прочитати тут (https://pipllyceum.com/yak-my-budemo-navchatys-z-1-veresnya/).
Хто наші викладачі?
У нашій команді працівники з відповідною професійною освітою, педагоги та психологи з досвідом роботи.
Ми систематично організовуємо профільне навчання та професійні тренінги для колективу.
Викладачі регулярно проходять перевірки та атестації.
Яка кількість дітей у класах?
У кожному класі до 16 учнів.
Під час уроку у класі присутні вчитель та куратор класу.
Чи є тестування або екзамени для вступу до школи?
Для майбутніх першокласників ми проводимо вступне оцінювання готовності дитини до школи. Його мета – допомогти батькам оцінити доцільність відвідування школи дитиною в поточному навчальному році. Це особливо актуально для батьків, які вагаються що обрати: підготовку до школи чи перший клас. Якщо оцінка готовності за усіма основними факторами є позитивною, ми рекомендуємо навчання у школі вже цього року.
Які навички дітей розвивають у школі?
Окрім вивчення основних предметів, ми скеровуємо увагу на розвиток у дітей таких важливих навичок:
- критичне та просторове мислення;
- емоційний інтелект;
- психологія спілкування;
- лідерство;
- соціальна відповідальність;
- кібербезпека;
- права людини.
Скільки часу дитина може перебувати у школі?
Ми працюємо з 9 до 19 години.
У другій половині дня для дітей передбачені заняття у гуртках і активне дозвілля.
Поведінка під час уроків і перерв
Учні мають уважно працювати у класах під час уроків та не заважати іншим. Учні не можуть відмовлятися від виконання завдань, які ставить учитель. Для ефективності навчального процесу та для того, щоб його не переривати, учні мають протягом усього уроку перебувати в класі. Якщо з’являється нагальна потреба вийти, це можна зробити лише з дозволу вчителя.
Під час перерв учні мають поводитись обережно. Бігати на перервах не дозволяється, адже така поведінка може зашкодити учню або його оточенню. Також учні мають пересуватися правою частиною коридора або сходів.
Пропуск занять
Протягом відсутності у школі учень може навчатися дистанційно за допомогою віддаленого доступу.
Зверніть, будь ласка, увагу на те, що навчальний процес не може бути цілковито індивідуальним. Для повноцінного навчального процесу ХХІ століття необхідно працювати в групі, вирішувати проблеми разом та співпрацювати.
Учень, який був відсутній у школі з причини хвороби до 3 календарних днів може відвідувати школу без надання довідки від лікаря.
Учень, який був відсутній у школі з причин хвороби протягом 3 днів і більше має обов’язково надати відповідну довідку від лікаря з рекомендаціями щодо навантаження на уроці фізичної культури з вказаним терміном.
Якщо учень неспроможний відвідувати школу в будь-який день через хворобу або за будь-яких інших причин з відома батьків, необхідно надати відповідну заяву від батьків перед початком навчального дня.
Матеріальна відповідальність
Батьки матеріально відповідальні за пошкодження шкільного майна дитиною.
Учні відповідають за збереження свого майна. Якщо учень загубив щось зі своїх речей, навіть цінних, школа не несе відповідальності, але часто речі знаходяться, і в такому випадку їх можна забрати в скринях в холі, а цінні речі — у адміністратора.
